Всього 280 сторінок. За перший день учень прочитав 35% усієї книжки. За другий день 30%. Скільки

сторінок залишилося прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Головкина Анастасия.

1)280/100=2,8

2)35+30=65

3)2,8*65=182

4)280-182=98

залишилося прочитати 98 сторінок