Ціна товару 500 грн. Спочатку її збільшили на 25%, а потім зменшили її на 20% яка ціна стала після

двох переоцінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Гутцайт Александр.
500-100%
х-125%
х=625грн

625-100%
х-75%
х=468.75 грн
Отвечает Белоус Ангелина.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1. 500×25:100=125 (на 125 увеличилась цена)

2.500+125=625 (новая цена)

3.625×20:100=125 ( уменьшилась цена )

4 625-125=500 ( новая цена)