ціна товару 320 грн Спочатку ціну знизили на 20% а потім підвищили на 10% якою стала ціна товару

після двох переоцінок

Ответы на вопрос

Отвечает Орішко Таня.

Ответ:

Ціна після переоцінок - 281,6 грн.

Пошаговое объяснение:

Дано:

Ціна товару - 320 грн.

1 переоцінка - знизили на 20%.

2 переоцінка - підвищили на 10%.

Розв’язок:

1) 20% = 0.2 (переводжу процент у число),

320 - (320 * 0.2) = 320 - 64 = 256 (грн) - ціна після зниження;

2) 10% = 0.1 (переводжу процент у число),

256 + (256 * 0.1) = 256 + 25,6 = 281,6 (грн) - ціна після підвищення.

Відповідь: після двох переоцінок ціна товару стала 281,6 грн.