Тато Андрійка поклав у банк 5000 гривень на три роки.Щороку банк нараховує 11%річних.Чи вистачить

цих грошей ,щоб через три роки купити Андрію скутер за 8000грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Мой Зардулик.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1) 5000 • 105 : 100 = 5250 (грн) — буде на рахунку через рік.

2) 5250 • 105 : 100 = 5512,5 (грн) — буде на рахунку через 2 роки.

3) 5512,5 • 105 : 100 = 5788,125 (грн) и 5788 грн 13 к. — буде на рахунку через 3 роки.

Відповідь, 5 788 грн 13 к.