Микола Петрович поклав у банк 15000 грн на два роки. Щороку банк нараховує 15% річних. Скільки

грошей отримає вкладник через два роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Moskalenko Sergei.

Ответ:

Через один рік Микола Петрович отримає 15000 * 15/100 = 2250 грн.

Через два роки він отримає 15000 + 2250 + 2250 = 19500 грн.

Отже, він отримає 19500 грн.

Ответ: 19500.

Пошаговое объяснение:

Через один рік Микола Петрович отримає 15000 * 15/100 = 2250 грн.

Через два роки він отримає 15000 + 2250 + 2250 = 19500 грн.

Отже, він отримає 19500 грн.

Ответ: 19500.

Отвечает Пряничников Александр.

Відповідь:

Відповідь: 7925 грн.

Покрокове пояснення:

Сумма вклада Миколи Петровича через два роки:

S = 15000 * (1 + 15/100)^2 = 15000 * 1.15^2 = 22925 грн

Тоді сумма, котру отримає вкладник через два роки, дорівнює:

R = 22925 - 15000 = 7925 грн