Довжина кола дорівнює 12.56. Обчислити його радіус


Ответы на вопрос

Отвечает Уколова Полина.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

С=12,56

R=?

С=2πR

R=C/2π=12,56/2π=6.28/π≈6.28/3.14=2