Срочно: жовжина кола дорівнює 8/рі см квадратних. знайдіть площу круга


Ответы на вопрос

Отвечает Бурундукова Варя.

Пошаговое объяснение:

С = 2πr,

r = С : 2π,

r = 8/π : 2π = 4/π²,

S = πr²,

S = π * (4/π²) = π * 16/π⁴ = 16/π³ ,