Складіть числовий вираз і обчисліть його значення а) до суми чисел -4.5 і -3.2 додати число 1.6​


Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

а) (-4,5) + (-3,2) + 1,6 = - 6,1

1) - (4,5 + 3,2) = - 7,7

2) - 7,7 + 1,6 = - (7,7 - 1,6) = - 6,1