розв'яжіть задачу за допомогою системи рівнянь У першому будинку 128 квартир ,а в другому -120 .

Удругому будинку поверхів на 4 більше ,а квартир на кожному поверсі на 2 менше ,ніж у першому будинку .Знайдіть кількість поверхів у кожному будинку та кількість квартир на кожному поверсі

Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Кирилл.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

системка

x*y=128

(x+4)*(y-2)=120

решение:

y=128/x

(x+4)*(128/x-2)=120

-2x+32=0

-2x=-32

x=-32/(-2)

x=16 этажей в первом

у=128/16=8 квартир на этаже в первом

16+4=20 этажей во втором

8-2=6 квартир на этаже во втором