Обчисліть значення виразу 12+(-20)-(-11)+18-(-6)-10


Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Alina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12-20+11+18+6-10=(12+11+18+6)+(-20-10)=47-30=17