Периметр квадрата равен 16 см. Из трёх квадратов сложили один прямоугольник. Найди периметр и

площадь этого прямоугольника.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.

Відповідь:

32 см; 48 см^2

Покрокове пояснення:

Якщо периметр квадрата дорівнює 16 см, то одна його сторона дорівнює 4 см (P=4a);

Зложивши 3 квадрата, ми отримаємо прямокутник з довжиною 12 см і шириною 4 см. Звідси периметр даного прямокутника дорівнює:

P=2(a+b)=2(12+4)=32(см);

Аналогічно:

S=ab=12x4=48(см^2)