З 12 квадратиків розміром 1 см × 1 см без накладання склали прямокутник. Якому іззапропонованих у

відповідях значенню може дорівнювати периметр цього прямокутника? А: 18 см Б:20 см В:22 см Г:26 см Д:32 см ДАЮ 98 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Синельник Виктория.

можуть бути такі сторони:3 і 4,тоді периметр 2(3+4)=14, 2 і 6,тоді перметр 2(2+6)=16,

1 і 12,тоді периметр 2(1+12)=26.

отже,вибираємо Г)26