До магазину завезли 180 кг фруктів. Яблук складали 48% усіх фруктів, банани-26%,а груші-решта.

Скільки кілограмів груш завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Садов Иван.

180*48/100=86.4 кг-Яблоки

180*26/100=46.8 кг- Бананы

86.4+46.8=133.2 кг- всего яблок и бананов

180-133.2=46.8кг-груши