До магазину завезли яблука та груші, причому груші становили 35% завезених фруктів. Яблук було на

126 кг більше, ніж груш. Скільки всього кілограмів яблук і груш завезли до магазину? Помогите, дам 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Турпанов Михаил.

Пошаговое объяснение:

Всього завезли фруктів 100%, а груш завезли 35%, значить яблук завезли 65%.

1) 100 - 35 = 65 (%) всіх завезених фруктів складають яблука.

Яблук завезли 65%, а груш завезли 35%, значить яблук завезли на 30% від загальної кількості фруктів більше.

2) 65 - 35 = 30 (%) від загальної кількості фруктів завезли яблук більше.

Яблук завезли на 30% більше, тобто на 0,3 частина більше і це склало 126 кг, значить все фруктів завезли 420 кг.

3) 126: (30% / 100%) = 126: 0,3 = 420 (кг) всього фруктів завезли в магазин.

Ответ: 420 кг