Скласти рівняння кола з центром у точці А(2;3) що проходить через точку В(2;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Дима.

Ответ:

(x-2)^2 + (y-3)^2 = 16

Пошаговое объяснение:

(x-a)^2 + (y-b)^2 = R^2

(a,b) - центр

(x,y) - точка яка лежить на прямій ( l )  

(2-2)^2 + (-1-3)^2 = R^2

0 + 16 = 16  

R^2 = 16

(x-2)^2 + (y-3)^2 = 16