Юннати виростили гарбуз масою 24 кг,а кабачок масою 6 кг.У скільки разів гарбуз важкий від

кабачка?На скільки кг кабачок легший від гарбуз?

Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Илья.

Відповідь: Гарбуз важчий у 4 рази а кабачок на 18 кг легший

Покрокове пояснення:

24 : 6 = 4 - у скільки раз гарбуз важчий

24 - 6 = 18 - на скільки кг кабачок легший