Юннати виростили для посадки 300саженців.1/4становили ялини,кленів було на 110 більше,ніж ялин,а

решта дуби.Скільки саженців дубів виростили юннати?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Максим.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

Всего 300 саженцев

Ёлок 300*1/4=75

Кленов 75+110=185

Дубы 300-75-185=40