Банк виплачує 8% річних. Скільки грошей поклали на рахунок, якщо прибуток склав 400 гривень


Ответы на вопрос

Отвечает Гусынин Даниил.

Ответ:

1 способ:

19-5=14(яб.)

14-8=6(яб.)

Ответ:6яб.

2 способ :

5+8=13(яб.)

19-13=6(яб.)

Ответ:6 яб.

Пошаговое объяснение: