вкладник поклав до банку на два різні рахунки 12000 грн у першому з рахунків банк виплачує 6%

річних а по другому 8 річних через рік клієнт отримав 800 грн відсоткових грошей скільки гривень Він поклав на кожен рахунок. Зробіть будьласка задачу!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Арсен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

старая добрая системка:

х+у=12000

1,06х+1,08у=12800

решение:

х=12000-у

1,06*(12000-у)+1,08у=12800

‭12720‬-1,06у+1,08у=12800

‬-1,06у+1,08у=12800-‭12720

0,02у=80

у=80/0,02

у=4000 под 8%

х=12000-4000=8000 под 6%