Обчисліть довжину кола,якщо радіус дорівнює 15м


Ответы на вопрос

Отвечает Касаткин Кирилл.

Довжина кола обчислюється за формулою

c = 2Пr

с = 2×П×15 = 30П, або 30×3.14 = 9.42