На продуктовій базі розфасували 5870 кг борошна.Вийшло 640 пакунків по ,по 3 кг борошна у

кожному.Решту борошна розклали в пакунки по 5 кг в кожному.Скільки було пакунків по 5кг борошна в кожному?

Ответы на вопрос

Отвечает Тумгоева Алия.

1. 640×3=1920 (кг) - у 640 пакунках по 3 кг

2. 5870-1920=3950 (кг) - розклали в пакунки по 5 кг

3.3950÷5=790 (п.) - розклали борошно по 5 кг

Відповідь: було 790 пакунків по 5 кг борошна в кожному.