На двох базах була однакова кількість металобрухту. Коли з першої бази вивезли 320 т металобрухту,

а з другої - 120 т, то кількість металобрухту на другій базі залишилось у 3 рази більше, ніж на першій базі. Скільки металобрухту було на кожній базі спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Миша.

Пусть по х тонн металлолома было на каждой базе сначала. Уравнение:

(х - 320) · 3 = х - 120

3х - 960 = х - 120

3х - х = 960 - 120

2х = 840

х = 840 : 2

х = 420

Вiдповiдь: по 420 т на кожнiй базi спочатку.