на гуртовні розфасували крупу у 1850 кульків по 2 кг у кожному, та борошна у 2365 кульків, по 3 кг

у кожному.Скільки всього кілограмів крупи і борошна розфасували кульки?

Ответы на вопрос

Отвечает Жарнова Диана.

Ответ:

10795кг.

Пошаговое объяснение:

1850*2=3700(кг крупы)

2365*3=7095(кг борошна)

7095+3700=10795(кг крупы и борошна)