Ймовірність того що деталь пройшла перевірку ВТК дорівнює 0,2. Знайти ймовірність що серед 400

деталей неперевіреними виявляться від 70 до 100 деталей. Ломаю голову уже четвертый день над этой задачей, а завтра сдавать надо ;(

Ответы на вопрос

Отвечает Чупров Руслан.

Пошаговое объяснение:

Ймовірність того, що деталь не пройшла перевірку дорівнює

p = 1 - q = 1 - 0.2 = 0.8, де за умовою q = 0.2

Для великих n = 400 використаємо інтегральну теорему Лапласа

\sf x_1=\dfrac{k_1-np}{\sqrt{npq}}=\dfrac{70-400\cdot0.8}{\sqrt{400\cdot0.8\cdot0.2}}=-\dfrac{250}{8}=-31.25\\ \\ x_2=\dfrac{k_2-np}{\sqrt{npq}}=\dfrac{100-400\cdot0.8}{\sqrt{400\cdot0.8\cdot0.2}}=-\dfrac{220}{8}=-27.5

Шукана ймовірність:

  • \sf P_{400}(70