РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!у двох вазах стояли букеты.В 1 вазі квітів було в 4 рази менше

ніж у 2-й.Після того ,як до першої вази додали 15 квіток ,а до другої 3,в обох вазах стало порівну.Скільки квіток було в вазах спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лин Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 ваза - х квітів

2 ваза -4х квітів

Коли до1 вази додали 15 квіток стало

х+15

До 2 вази додали 3 квітки, стало

4х-3

За умовою

х+15=4х+3

3х=12

х=12:4

х=4 квітки було у першій вазі

4*4=16 квітки було у другій вазі

Отвечает Скуратова Софья.

Решение:

1 -ая ваза. 2-ая ваза

х. 4х.

х + 15 = 4х + 3

х - 4х = 3 - 15

-3х = -12

х = 4

4 × 1 = 4 (букеты в 1-ой вазе)

4 × 4 = 16 (букеты во 2-ой вазе)

Ответ: В начале в 1-ой вазе было 4 букетов, а во 2-ой 16 букетов