Алты мүшеден тұратын геометриялық прогрессияның шеткі мүшелерінің қосындысы 33-ке,ал ортаңғы

мүшелерінің қосындысы 12-ге тең.Осы пртгрессияның алғашқы төрт мүшесінің қосындысын есептеңдер​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабирянова Камилла.

Ответ:15 Легко

Пошаговое объяснение:

b1+b2+b3+b4+b5+b6

b1+b6=33

b3+b4=12

1 2 4 8 16 32

1+32=33

4+8=12

1+2+4+8=15