3,.2: 4: 4,8; арифметикалық прогрессияның айырымын: 9 мүшесін ж/е 10 мүшесінің қосындысын табыңдар.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лиза.
Саған алғашқы 10- мүшесінің қосындысын тап деген, оны қосындының формуласымен табасың
S=(a1+a10)*n/2
S=(3,2+10,4)*10/2=13,6*5=68