Сашко на запитання,скільки йому років,відповів, що йому разом із Максимом тепер 36 років,а в 6

років тому він був старший,ніж Максим,у 3 рази. Скільки років Сашкові зараз? Саша на вопрос, сколько ему лет, ответил, что ему вместе с Максимом теперь 36 лет, а 6 лет назад он был старше, чем Максим, в 3 раза. Сколько лет Саше сейчас?Нужна умова и решение? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янущенко Александр.

Відповідь:

24 роки

Покрокове пояснення:

Сашку зараз х років, а Максиму 36 - х. 6 років тому Саші було х-6, а Максиму 36-х-6. Саша був в 3 рази старший за Максима, тобто:

х-6=(36-х-6)*3

х-6=(30-х)*3

х-6=90-3х

х+3х=90+6

4х=96 /:4

х=24.

Можна перевірити відповідь, якщо у рівняння замість х підставити число.