Сергій на запитання, скільки йому років, відповів, що йому разом з Петриком тепер 36 років, а 6

років тому він був старший за Петрика утричі. Скільки років Сергієві тепер?

Ответы на вопрос

Отвечает Солодовник Лиза.
1) 36 - 6*2 = 36 - 12 = 24
2) 24/(3+1)*3 = 24/4*3 = 6*3 = 18
Ответ: 18
Отвечает Саиткаримов Алишер.
1) 36-6×2=36-12=24
2) 24/(3+1)×3=24/4×3=6×3=18
Отавет:18