Який об’єм метану (за нормальних умов) може бути отриманий з вуглецю і водню, як що в реакції

використано 27 гр. вуглецю, а практичний вихід продукту реакції складає 0,97???? ДОПОМОЖІТЬ СЬОГОДНЯ ВИРІШИТИ!! ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ, ВІДПОВІДЬ НАДСИЛАЙТЕ ЗА АДРЕСОЮ: [email protected]

Ответы на вопрос

Отвечает Винская Настя.

C+2H2=CH4

n C=27/12=2.25 моль

n CH4=2.25*0.97=2.1825 моль

V CH4=22.4*2.1825=48.888 литров