Середнє арифметичне п'яти чичел дорівнює 2,3. А середнє арифметичне трьох інших чисел - 1,9. Знайди

середнє арифметичне цих восьми чисел. СРОЧНО!!! 40 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

2,15

Пошаговое объяснение:

5+3=8 всього чисел

2,3·5+1,9·3=11,5+5,7=17,2 сума всіх чисел

17,2:8=2,15