швидкість руху поїзда на даній ділянці шляху збільшили на 25%.на скільки відсотків зменшився час

необхідний для проходження?

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Нехай швидкість була 100 км/год, а стала 125 км/год. Тоді час проходження відстані був 1/100 год, а став 1/125 год (1 - пройдена відстань). 1/100 - 1/125 = 5/500 - 4/500 = 1/500 год зменшився час.

1/500 : 1/100 = 100/500 = 1/5 = 0,2 = 20 % - зменшиться час проходження відстані.