Чотири вантажних автомобілі перевезли 248т цукрових буряків. Перший перевіз 3/8 усіх буряків,

другий- 0,4 решти. Третій автомобіль перевіз удвічі більше, ніж четвертий. Скільки тонн буряків перевіз кожен автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашук Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)248:8*3=93(т)-перевіз перший,

2)248-93=155(т)-лишилося перевезти,

3)155*0,4=62(т)-перевіз другий,

4)155-62=93(т)-перевезли 3 та 4 разом.

Нехай 4 -ий перевіз х,тоді 3-ій перевіз удвічі більше, ніж четвертий ,2х.

х+2х=93

3х=93

х=93:3

х=31(т) -перевіз четвертий.

2*31=62(т)-перевіз третій.