маса цукру, виробленого у процесі переробки цукрових буряків становить 1/6 маси буряків. Фермер

привіз на цукровий завод 8 автомобілі цукрових буряків у середньому по 2,7 т на кожному автомобілі. Скільки тонн цукру вироблено з цих буряків.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

3,6 т онн

Покрокове пояснення:

1)~~ 8*2,7=21,6 тонн буряка - привезли на завод

2)~~21,6*\frac{1}{6} =21,6:6*1=3,6*1=3,6 тонн цукру - отримає фермер

Отвечает Ануфриев Виталик.

Ответ:

3,6 т

Пошаговое объяснение:

1) 8*2,7=21,6 (т) - буряків привезли на завод;

2) 21,6:6=3,6 (т) - отримає цукру фермер