чотири вантажних автомобілі перевезли 248 т цукрових буряків , перший перевіз 3/8 усіх буряків ,

другий - 0,4решти . третій фвтомобіль перевіз удвічі більше , ніж четвертий, скільки тонн буряків перевіз кожен автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Темирбекулы Нурсултан.
1) 248* 3/8 = 93 (перший авто)
2) (248-93)*0.4=62 (другий авто)
3) 248-(93+62)=155 (третий авто)
4) 0 (четвертий авто)