За три дні було зібрано 2464кг цукрових буряків.За перший день було зібрано в 3 рази більше,ніж за

другий ,а за третій -в 4 рази більше ,ніж за другий.Скільки кілограмів цукрових буряків зібрали кожного дня?9*(143-13х)=234

Ответы на вопрос

Отвечает Кривцова Катя.

1)3х=х+4х=2464, 8х=2464, х=2464:8,х=308кг-за второй день. 2)308*3=924кг-за первый день. 3)308*4=1232кгза третий день.                                                                                   9*(143-13х)=234,1287-117х=234, 1287-234=117х, 1053=117х, х=1053:117, х=9. проверка:      9*(143-13*9)=234, 9*(143-117)234, 9*26=234, 234=234.

Отвечает Лєщук Вікторія.

х-во второй день
3х- в первый день;
4х- в третий день
х+3х+4х=2464
8х=2464
х=2464:8
х= 308
308 кг- собрали за второй день;
3*308=924 кг - за первый день;
4*308=1232 кг -за третий день

9*(143-13х)=234 

1287-117х=234

117х=1287-234

117х=1053

х=1053:117

х=9 

проверка

 9*(143-13*9)=234 

9*26=234

234=234