Ширина прямокутника 3см,а довжина у 3 рази більша. Обчисли периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Горяева Катюша.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

1)3х3=9см- довжина прямокутника

2) 2х(3+9)=24см-периметр

ps(я русская, но поняла задачу :D

Отвечает Ауелбекова Балнур.

Ответ:

Тут довжина-це ширина збільшена втричі. Отже, довжина=3*3=9 (см)

Периметр- це сума довжин усіх сторін.

P=3*2+9*2=6+18=24(см)