Якщо літак летітиме зі швидкістю 240 км/год, то запізниться в пункт призначення на 30 хв. Якщо

летітиме зі швидкістю 300 км/год, то прибуде в пункт призначення на 12 хв раніше строку. Знайти шлях, який повинен був пролетіти літак

Ответы на вопрос

Отвечает Шелевиля Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

расстояние S=x

из формулы скорости V=S/t найдем время

t=S/V

30 мин=0,5 часа

12 мин=0,2 часа

t1=(x/240)-0,5

t2=(x/300)+0,2

(x/240)-0,5=(x/300)+0,2|*1200

5x-600=4x+240

x=840 км)

Расстояние будет 840 км