Туристи пройшли 40 км маршруту, довжина якого 80 км. Яку частину маршруту ( у відсотках) вони

подолали?

Ответы на вопрос

Отвечает Серокурова Екатерина.

Весь шлях - 100% - 80 км

пройшли - ?% - 40 км

1 спосіб

100:80=х:40

х= 100*40:80

х=50%

2 спосіб

1)80:100=0,8 км становить 1% маршруту

2) 40:0,8=50%

Відповідь: туристи подолали 50% маршруту

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

50%

Пошаговое объяснение:

40 км- х%

80 км-100%

Х=40×100%/80=50%