Складіть числовий вираз та знайдіть його значення: «Частка суми чисел 4/9 і -5/6 та числа -14/27»

СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(4/9+(-5/6)):(-14/27)=(4/9-5/6):-14/27=((8-15)/18): -14/27=-7/18:(-14/27)=-7/18*-27/14=3/4