. У погоні за лисицею собака біжить зі швидкістю 8 м/с, а ли- сиця тікає зі швидкістю 6 м/с.

Початкова відстань між нимибула 360 м, а лисиці залишалося бігти до своєї нори ще 1 км.Чи встигне вона сховатися у норі? Наведіть розв'язання за-дачі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

Нет не успеет догнать. Не хватит 80 м, чтобы догнать.

Пошаговое объяснение:

1км=1000м

1)8-6=2 м/с скорость собаки быстрее чем скорость лисицы

2)360/2=180 с собака догнала бы лисицу

3)180×6=1080м расстояние на котором собака догнала бы лисицу

4)1080-1000=80 м расстояние которого не хватило бы догнать собаке лису