Між лисицею та зайцем 24 м . За скільки сек лисиця наздожене зайченя, якщо вони побачили один

одного одночасно і лисиця біжить зі швидкістю 8м/сек ,а зайченя зі швидкістю 6м/сек ( зайчик встигне сховатися у норку). ((( Помогите решить задачу пожалуйста срочно надо!

Ответы на вопрос

Отвечает Спинеев Артём.

Ответ:

)150*15=2250(м)-лиса за 15 мин 2)200*15=3000(м)-заяц за 15 мин 3)3000-2250-750(M) ответ:Заяц пробежит быстрее и больше на 750 м