щоб одержати 800 г 50%-го розчину нітратної кислоти, слід змішати 60%-й розчин цієї кислоти з 20%-м

розчином. Скільки грамів 20 % розчину використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябова София.

Ответ:

200

Пошаговое объяснение:

x+y=800

(0,6x+0,2y)/800=0,5

x=800-y

(0,6*(800-y)+0,2y)/800=0,5

480-0,6y+0,2y=0,5*800

480-0,4y=400

0,4y=480-400

0,4y=80

y=80/0,4

y=200