Колекціонер має 2700 марок.Марки з відомими вченими становлять15%,з тваринами-20%,а з різними

видами спорту-решту.Скільки марок з різними видами спорту має колекціонер

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15+20=35% марок с учеными и животными

100-35=65% марок со спортом

2700 - 100%

Х - 65%

х=(65*2700):100=1755 марок со спортом