В одній цистерні міститься 60 т бензину, а в другій — 54 т. Із першої цистерни щогодини відкачують

по 500 кг бензину, а в другу — накачують по стільки ж кожної півгодини. За який час в обох цистернах бензину стане порівну? У відповіді має бути - 4 год. В одной цистерне содержится 60 т бензина, а во второй - 54 т. С первой цистерны каждый час откачивают по 500 кг бензина, а во вторую - накачивают по столько же каждого получаса. За какое время в обеих цистернах бензина станет поровну? В ответе должно быть - 4 часа.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Женя.

Ответ:

4 години

Пошаговое объяснение:

х- час, під час якого в одній і другій цистерні речовин буде порівну

0,5- обєм викачаного бензину за х годин

0.5*2*х-обєм закачаного бензина за х годин

60-0,5х=54+х

-0,5х-х=54-60

-1.5х=-6

х=-6\-1.5

х=4