Знайдіть найменьше спільне кратне знаменників дробів:8/9 і 7/6; 11/20 і 24/25


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Лана.

8/9 та 7/6,

9 = 3 * 3,

6 = 2 * 3,

НСК (6, 9) = 2 * 3 * 3 = 18,

11/20 та 24/25,

20 = 2 * 2 * 5,

25 = 5 * 5,

НСК (20, 25) = 2 * 2 * 5 * 5 = 100