Знайдіть найменше спільне кратне знаменників дробів: 1) 7/15 і 9/20; 2) 16/65 і 17/52.​


Ответы на вопрос

Отвечает Каирлин Адлет.

НОК(15;20)=60 ⇒ 7/15=28/60; 9/20=27/60

НОК(65;52)=260 ⇒ 16/65=64/260; 17/52=85/260