Периметр прямокутника АВСД дорівнює 120 см. АВ дорівнює 20 см. знайдить усі сторони прямокутника.

Як правильно записать

Ответы на вопрос

Отвечает Тутушева Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р= 2(a+b)

так как противоположные стороны прямокутника равны , то АВ=СD (это длина a) и АD=BC (это ширина b)

Пусть х = b

Подставляем:

2(20+х)= 120

40+2х=120

2х=80

х=40

тогда:

АВ=СD=20

АD=BC=40

Ответ: 40 , 40 , 20 , 20

Будь ласка, пробач за то, що росiйскою мовою написала)