Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 4,8 сантиметрів що становить 8 15 його довжини, А

висота становить 60 відсотків довжини, обчисліть об’єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Соня.

Ответ:1.6,3*15:7=13,5см

2.13,7*40:100=5,4см

3.6,3*13,5*5,4=459,27см

Пошаговое объяснение: