на склад першого дня завезли 80 кг овочів,другого дня-у три рази більше.одна четверта маси всіх

овочів становили огірки.скільки кілограмів огірків завезли на склад?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитский Данил.

Ответ:

80 кг

Пошаговое объяснение:

1 дня завезли - 80 кг овочів

2 дня завезли - 80*3=240 кг овочів

1/ частина всіх овочів огірки

80+240=320 кг овочів всього

320*1/4=80 кг огірків завезли на склад